Děkujeme sponzorům

Děkujeme Mysliveckému spolku Vlast Ježov za úhradu autobusové dopravy v rámci akce Zažít školu jinak.

Děkujeme Mysliveckému spolku Vlast Ježov za úhradu autobusové dopravy na Výstavu mysliveckých trofejí v Kyjově.

Děkujeme Mysliveckému spolku Vlast Ježov za úhradu autobusové dopravy v rámci akce 100 let republiky.

Děkujeme investiční skupině DRFG a. s. za dar v podobě klíčenek v celkové hodnotě 5 000,- Kč.

Děkujeme firmě WIKY, spol. s r. o. za barevné výkresy na živou vlajku ku příležitosti 100 let republiky.

Děkujeme rodičům za poskytnuté finanční dary, za které mohla škola pořídit interaktivní projektory, nábytek do školní družiny a vybavení do mateřské školy.

Děkujeme investiční skupině DRFG a. s. za finanční dar hodnotě 5 000,- Kč.

Děkujeme investiční skupině DRFG a. s. za dar v podobě 7 dětských židliček v celkové hodnotě 2 093,- Kč.

Děkujeme Mgr. Martinu Bušinovi za bezplatné poskytnutí lektorských služeb a poradenství učitelskému sboru ZŠ Ježov.

Děkujeme Bc. Vladanu Minaříkovi florservice za zakoupení zahradního hracího prvku do mateřské školy a nákup IT zařízení do základní školy v hodnotě 55 000,- Kč.

Děkujeme panu L. Kuchařovi, Vajgarovi a Maděrovi za odvoz kol na dopravní hřiště v Kyjově.

Děkujeme Mgr. Darině Šlampové za nábytek, který poskytla mateřské škole.