Školní jídelna

Školní jídelna zajišťuje stravování dětem mateřské školy, žákům základní školy, zaměstnancům školy a cizím strávníkům.

U P O Z O R Ň U J I     VŠECHNY STRÁVNÍKY –     Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ SE VYDÁVAJÍ OBĚDY DO JÍDLONOSIČE OD   11:00 – 11:30 HODIN,  DĚKUJI ZA POCHOPENÍ 🙂

Přihlášení a odhlášení stravy

TELEFONNÍ ČÍSLO: 735 75 75 94

MIMO PRACOVNÍ DOBU – JEN FORMOU SMS

Přihlášení a odhlášení obědů se vyřizuje osobně nebo telefonicky na čísle

– 735 75 75 94   vždy den (pracovní) předem   do 14:00 hodin !!!!!   ( TZN. na pondělí – v pátek  do 14hodin ) !!!

První den nemoci je možné odebrat oběd ze ŠKOLNÍ JÍDELNY do jídlonosiče.

Oběd je vydáván pouze do nádob určených k přepravě jídel a je určen k okamžité spotřebě.

Úhrada stravného

Stravné je hrazeno bezhotovostní formou ,, INKASO ,, ( cca k 20. dni příslušného měsíce).

Je možné platit i hotově.

Ceny obědů se řídí vyhláškou č. 107/2005. Ceny jsou stanoveny podle věku dětí a žáků v několika kategoriích.

Do kategorií jsou děti a žáci řazeni podle věku, kterého dosáhnou v příslušném školním roce  do 31. srpna.

Cena stravného – základní škola

7 – 10 let   –      34,- Kč
11 – 14 let   –    37,- Kč
15 let a více –   39,- Kč

Cena stravného – mateřská škola

děti ve věku 3 – 6 let

Cena svačinky  –  12,- Kč
Cena obědu     –  30,- Kč

děti ve věku 6 – 7 let

Cena svačinky  –  12,- Kč
Cena obědu     –  34,- Kč

Pitný režim v mateřské škole: slazený čaj ( med ), voda, neslazený čaj, čaj s citronem

Čeho se snaží držet jídelníček v naší mateřské škole…… čerstvé mléko, kysané výrobky, ovoce a syrová zelenina každý den, sladké hlavní jídlo max 2x do měsíce, luštěniny jako hl. jídlo alespoň 2x do měsíce, kynuté houskové knedlíky max. 2x do měsíce, ryba jako hlavní jídlo alespoň 2x do měsíce, nepřipravujeme z polotovarů – jížky, polévky, br. kaši, či omáčky…., sladké nepečeme z průmyslových směsí,

Smažená jídla připravovaná v oleji na pánvi jsme díky konvektomatu prakticky odbourali  🙂

Informace ke školnímu stravování pro veřejnost

Školní jídelna při ZŠ a MŠ Ježov nabízí od pondělí 3. dubna 2023 stravování i pro veřejnost v době provozu základní a mateřské školy. Oběd je možné odebírat do jídlonosiče v  době od 11.00-11.30 h.

Cena za jeden oběd pro cizí strávníky je 99,- Kč.

Obědy se  vydávají v budově školní jídelny ( boční vchod od hl. silnice ), jídlo je určeno k okamžité spotřebě a jídelníček je uveden na www.zsjezov.cz , v tištěné podobě v jídelně a na kabelové televizi.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat vedoucí školní jídelny Marii Kunickou na tel. 735 757 594 pro podrobnější informace a vyzvednutí přihlášky nebo piště na email: marie@zsjezov.cz

Normy ke stažení

Velikost porcí pro strávníky