LVK 2014 očima žáků

Jednoho slunečného dne se ježovská a koryčanská škola vydala na hory. Po úspěšném naložení Ježova jsme se vydali do Koryčan. I tam bylo naložení v celku úspěšné. Po rozjezdu a krátkém couváním jsme opět zastavili……. Nabourali jsme, ale nic vážného se nestalo. Po dvou hodinách strávené v koryčanské škole jsme konečně vyjeli.

Naše konečná byla na Bílé v Beskydech. Po vyšplhání do posledního (čtvrtého) patra, které jsme absolvovali každý den několikrát, jsme se konečně ubytovali a vydali se lyžovat. Spíše než zimní lyžák to byl lyžák letní, ale sníh na sjezdovkách byl. Sluníčko hřálo a sjezdovka se rozpouštěla….

Po dlouhém dni nás vždy pobavil večerní program. Každý den bylo jiné téma. Nejvíc vzpomínek nám dal čtvrteční karneval…. Přišel nás navštívit dokonce i Santa 🙂

 Nikdo se nezranil. Lyžák byl tedy úspěšně zakončen… A s radostí bychom se tam vrátili..

 LYŽÁK BYL PROSTĚ SUPER!

 

 Za lyžaře Míša Motalová a Gabča Kuchařová