Bodlinka, z. s.

Vážení rodiče,

po včerejší schůzce spolku Bodlinka, jeho členové rozhodli, že se letos školní ples konat nebude.
Důvodů je více: ve vnitřních prostorách se musí nosit roušky a dodržovat větší vzdálenosti mezi osobami, momentálně v KD probíhají opravy.

Ti, kteří si již zakoupili vstupenky mají možnost si peníze osobně vyzvednout ve čtvrtek 28. 5. 2020 od 9.00 do 11.00 hodin ve škole. Vstup do školy je rodičům zakázán, k předání peněz dojde u dveří budovy. Zvoňte na zvonek „chodba“.

Peníze se také budou vydávat v ten samý den odpoledne v zasedací místnosti OÚ Ježov od 17.00 do 18.00 hodin. V ten stejný den i hodiny budou vráceny i peníze za divadlo (představení Rychlé Šípy ve Slováckém divadle UH).

Pokud si zakoupené lístky do divadla či na ples v tyto hodiny nevyzvednete, zůstávají (popřípadě budou vloženy) do pokladny spolku Bodlinka a budou využity ve prospěch žáků školy a dětí MŠ.