Základní škola a mateřská škola Ježov,

Společnou cestou

základní škola

mateřská škola

školní družina

školní jídelna

Co se právě děje

Nová školní kolekce oblečení. Hlasujte pro návrh, který se Vám nejvíce líbí. Vítězný návrh bude motivem na kolekci školního oblečení, který si bude možné zakoupit.

Hlasování bude probíhat ve dnech 23.4.- 26.4.2024 Krásný den všem, máme pro Vás jedno skvělé překvapení! Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a jste to právě Vy, kdo rozhodne o její podobě! Hlasujte do 26.4.2024 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí...

číst více

O nás

Škola má veškeré potřebné zázemí, které není na všech školách samozřejmostí. Při příchodu do rozlehlého areálu školy vás kromě krásného výhledu na Ježov zaujme moderní hřiště s umělou trávou a tartanovou běžeckou dráhou. Pro chladná období mají žáci k dispozici tělocvičnu. V rámci školy je provozována také školní jídelna s možností školního stravování pro veřejnost.